Вхід

Рівне вечірнє

4-5 жовтня на Рівненщині побувала делегація Спілки журналістів Польщі у складі генерального секретаря Спілки, головного редактора журналу "Форум журналістів" Стефана Трущинського та голови первинної організації Спілки журналістів Польщі на Волині Генріха Костельного.

Гості ознайомилися з основними напрямками роботи секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України, побували в урочищі Борщівка що поблизу села Жаврів Гощанського району. Саме тут у 3 березня 1943 року сталася жахлива трагедія: в цей день гітлерівські загарбники вбили та спалили 273 жителів. Стафан Трущинський, котрий є відомим у Польщі тележурналістом, під час перебування на Рівненщині відзняв спогади очевидців тієї страшної події, на їх основі має намір зробити телефільм та показати його на провідних польських телеканалах.

Польські журналісти побували також у древньому Острозі, відвідали Національний університет "Острозька академія", поспілкувалися з керівниками цього престижного учбового закладу. Незабутні враження в них залишилися і після відвідин Острозького краєзнавчого музею.

Головним підсумком візиту представників Спілки журналістів Польщі на Рівненщину стала домовленість про налагодження більш тісних дружніх творчих стосунків між колегами двох сусідніх держав.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner