21 травня 2013 року відбулося засідання конкурсної комісії при обласній організації Національної спілки журналістів України. Було розглянуто більше шістдесяти подань від первинних журналістських організацій на здобуття звання лідера у 19 номінаціях. Наступного дня, 22 травня, рішення конкурсної комісії затвердив секретаріат обласної організації НСЖУ. Таким чином переможцями творчого конкурсу серед працівників засобів масової інформації у 2013 році є:
у номінації "Газета року":
- серед обласних видань - газета "Рівне вечірнє" (головний редактор Валентина Шах, секретар первинної журналістської організації Світлана Федас);
- серед міськрайонних видань - газета Рівненської міської ради "Сім днів" (головний редактор Людмила Мошняга, секретар первинної журналістської організації Марія Корнійчук);
- серед районних видань - Березнівська районна газета "Надслучанський вісник" (головний редактор Борис Боровець, секретар первинної журналістської організації Павло Рачок);
- серед відомчих видань - "Вісник служби зайнятості" (редактор Ольга Токова);
у номінації "Веб-портал/Електронна версія газети":
- сайт "34400. Новини Кузнецовська", м. Кузнецовськ (шеф-редактор Дмитро Тєтєнєв);
у номінації "Телекомпанія року":
- творчо-виробниче об'єднання телемовлення Рівненської обласної державної телерадіокомпанії (генеральний директор Андрій Велесик, секретар первинної журналістської організації Валентин Сімчук);
у номінації "Радіо року":
- комунальне підприємство Березнівської районної ради "Радіо "Березне"(директор Лілія Горбатюк);
у номінації "Дизайн року" (серед друкованих ЗМІ):
- газета "Сарненські новини" (в.о. головного редактора Світлана Ляшко, секретар первинної журналістської організації Василь Сосюк);
у номінації "Дизайн року" (серед електронних ЗМІ):
приватне підприємство "Телекомпанія "Сфера-ТВ" (директор Володимир Романюк, секретар первинної журналістської організації Андрій Смусь);
у номінації "Журналіст року" (серед працівників друкованих ЗМІ):
- Світлана Тубіна, заступник головного редактора газети Рівненської обласної ради "Вісті Рівненщини";
у номінації "Журналіст року"(у галузі телебачення):
- Олексій Бухало, завідуючий відділом документальних програм творчо-виробничого об'єднання телемовлення Рівненської обласної державної телерадіокомпанії;
у номінації "Журналіст року" (у сфері радіомовлення):
- Микола Кульчинський, директор ПрАТ "Радіо "Трек", автор і ведучий програми "Відкритий мікрофон";
у номінації "Фотожурналіст року":
- Олексій Потянок, фотокореспондент обласної газети "Рівне-ракурс";
у номінації "Телеоператор року":
- Дмитро Шамшин, телеоператор творчо-виробничого об'єднання телемовлення Рівненської ОДТРК;
у номінації "Режисер року":
- Ольга Стельмах, режисер телекомпанії "Рівне-1";
у номінації "Дебют року":
- Мирослава Погранична, кореспондент районної газети "Вісник Демидівщини";
у номінації "Громадський кореспондент року":
- Микола Огородник, позаштатний кореспондент Здолбунівської районної газети "Нове життя";
у номінації "Прес-служба року":
- сектор зв'язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області (начальник сектору Тамара Лисенко);
у номінації "Первинна журналістська організація":
- первинна журналістська організація при редакції обласної газети "МНС-інфо" (секретар Олена Кузменко).
У відповідності до Положення про творчі конкурси, їх переможці будуть нагороджені кубками та дипломами секретаріату обласної організації Національної спілки журналістів України.
Щиро вітаємо колег з перемогою, зичимо міцного здоров'я та нових творчих звершень.