Вхід

Рівне вечірнє

У суботу, 25 лютого 2012 року, на Басівкутському озері у Рівному пройшов 4-й чемпіонат області з підльодного вилову риби на мормишку серед журналістів. Участь у змаганнях цьогоріч взяти 11 команд з Рівного, Радивилова та Нетішина, які представляли друковані та електронні засоби масової інформації Рівненської і Хмельницької областей.

Упродовж чотирьох годин майстри пера та мікрофона доводили свою майстерність у "тихому полюванні" за окунцями, плотвичкою та йоржиками. Кожному з 22-х учасників хотілося бути в лідерах. А їх, переможців турніру, визначила суддівська бригада, очолювана суддею другої категорії Богданом Дем'янчуком.

Рибальське щастя на цей раз посміхнулося Дмитрові Тарасюку та Миколі Фоменку, які представляли команду секретаріату обласної організації НСЖУ. Саме вони й стали володарями головного трофею - Кубка, який вже зайняв своє гідне місце в офісі обласної журналістської організації.

Друге загальнокомандне місце вибороли представники обласної громадсько-політичної газети "Вільне слово" Микола Чухловін та Андрій Савсуненко, третє - команді з Нетішина у складі Олександра Шустерука та Кадима Каржау.

В особистому заліку всіх суперників обійшов Олександр Бондарчук з Рівненської ОДТРК. "Срібло" дісталося Василю Ващуку ("Радіо Дім"), "бронза" - Дмитру Тарасюку (секретаріат обласної організапції НСЖУ).

Секретаріат обласної журналістської організації висловлює щиро вдячність головним спонсорам чемпіонату - колективам рівненських магазинів "Рибалка", "Риболовні снасті у Феді" та "Поплавок" - за надані призи для учасників та переможців змагання.

На фото: миттєвості чемпіонату.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner