Вхід

Рівне вечірнє

На прохання керівників низки друкованих засобів масової інформації Рівненщини сьогодні секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України організував їх робочу зустріч з керівництвом регіональної дирекції  АТ "Укрпошта". Участь у діалозі взяли зокрема голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк, головні редактори газет "Сарненські новини" - Світлана Ляшко, "Новини Рокитнівщини"  - Наталія Лозян, "Вісник Кореччини" - Іванна Готліб, "Полісся" - Тамара Алексіюк, "Новини Костопільщини" - Олександр Никончук, "Надслучанський вісник" - Надія Ярмолюк та "Рівне вечірнє" - Валентина Шах.

Головна тема дискусії - як вибудувати роботу редакційних колективів і поштарів, аби друковані видання вчасно доставлялися до їх передплатників. Позицію "Укрпошти" в цьому напрямку озвучили директор Рівненської дирекції підприємства Вадим Масаковський та начальник відділу поштових послуг Марта Семенова.

Аби періодичні видання, відповідно до досягнутих домовленостей, своєчасно доставлялися до Рівного з друкарень Тернополя і Чернівців, газетярі погодилися на пропозицію керівників обласної дирекції "Укрпошти" прискорити передачу  поліграфічним підприємствам уже зверстаних номерів. Лише в такому випадку поштарі зможуть (принаймні в цьому вони запевнили газетярів) доставляти періодику в райони, а звідти - в села.

Натомість присутні на зустрічі головні редактори газет запропонували й свій варіант розв'язання наболілої проблеми. Мова йде про відновлення сортувальних дільниць хоча б у Дубно та Сарнах. Це дозволило б розвантажити єдину на область дільницю у Рівному і таким чином забезпечити своєчасну доставку преси в домівки передплатників. Та чи дослухаються до голосу медійників в "Укрпошті"?      


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner