Вхід

Рівне вечірнє

Давні приязні стосунки поєднують Рівненську обласну організацію Національної спілки журналістів України та Сенат Вищої школи міжнародних відносин і суспільної комунікації у Хелмі (Республіка Польща). На запрошення ректора цього навчального закладу Міхала Голося минулими вихідними Хелм відвідала українська делегація, яку очолив  голова обласної журналістської організації Дмитро Тарасюк.

Вища школа міжнародних відносин і суспільної комунікації у Хелмі, незважаючи на свій юний вік (цього року виповнилося десять років з часу заснування) є доволі знаним навчальним закладом не лише Польщі, а й в Україні, Білорусі, Литві, Казахстані. Переконливим доказом цьому є хоча б той факт, що з року в рік зростає кількість студентів з цих держав, які охоче приїжджають на навчання до старовинного Хелма. Цьогоріч фах журналіста на безоплатній основі в рамках спільних домовленостей між секретаріатом обласної організації Національної спілки журналістів України і Вищою школою міжнародних відносин і суспільної комунікації у Хелмі тут почали здобувати  й дві рівнянки – Світлана Лисенко та Аліна Примак.

З нагоди початку нового академічного року, а він стартував 1 жовтня, у Хелмі відбулися урочистості. Викладачів та студентів Вищої школи міжнародних відносин і суспільної комунікації вітали численні гості з Польщі та України. Потім відбулася посвята першокурсників у студенти.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner