Вхід

Рівне вечірнє

Завершився творчий конкурс серед працівників засобів масової інформації Рівненщини, приурочений Дню захисника Вітчизни. Його провели секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України, командування 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України та регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Конкурс тривав майже два місяці. В ньому взяли участь журналісти друкованих, інтернет видань та телерадіокомпаній краю. Загалом на розгляд журі подано близько трьох сотень журналістських публікацій і телесюжетів у трьох номінаціях: замальовка, інтерв’ю та репортаж.

Відзначення учасників конкурсу відбулося на Рівненському загальновійськовому полігоні під керівництвом заступника командира 13-го армійського корпусу з виховної та соціально-психологічної роботи полковника Володимира Яцентюка. Вісімнадцять редакторів, журналістів та представників засобів масової інформації Рівненщини взяли участь у церемонії нагородження.

За донесення до громадськості інформації про життя і побут військовослужбовців, діяльність командування військових частин та підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України нагороди отримали колективи редакцій газет “Сарненські новини” (в.о. головного реадктора Світлана Ляшко) та “Життя і Слово” з міста Острога (головний редактор Ольга Філіна).

Переможцями конкурсу також стали журналісти:

  • у номінації «краще інтерв’ю» - Юрій Шарманський (Рівненська ОДТРК) та Віктор Шубец (13 АК);

  • у номінації «краща замальовка» – Володимир Дрозюк (Здолбунівська районна газета “Нове життя”) та Олена Кузменко (газета “МНС-інфо”, м. Рівне);

  • у номінації «Кращий репортаж» - Руслан Савуляк (Рівненська ОДТРК), Ольга Міхньов (ТРК «Рівне-1») та Людмила Савонькіна (ТРК «Сфера-ТВ», м. Рівне).

Після церемонії нагородження на кілька годин журналісти “стали у стрій” та відчули себе військовими. Пройшовши інструктаж із заходів безпеки, вони отримали боєприпаси та «знищували» умовного противника – цілі, які з’являлися на відстані від 100 до 300 метрів.

Підсумком виконання вправ стало нагородження кращих стрільців з пістолета Макарова, автомата і ручного кулемета Калашникова та гвинтівки Драгунова. Генеральний директор Рівненської ОДТРК Андрій Велесик трьома пострілами з пістолета Макарова встановив своєрідний журналістський рекорд, “вибивши” 27 очок з 30 можливих. Також кращими у стрільбі серед журналістів стали Ольга Міхньов («ТРК «Рівне-1») та Юрій Дюг (Видавничий дім «ОГО»).

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Comments are now closed for this entry

An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner